Спортисти-Знаменитости

10 пъти Никол Уилкинс беше абсолютно раздробена в Instagram

Никол Уилкинс е циментирана като икона за културизъм, но в действителност първата й любов е била гимнастиката. Тя се занимава с гимнастика от 7-годишна и продължава чак до гимназията. Това, което промени нейния фитнес път, бяха две сълзи на менискус в едно и също коляно. Като част от възстановяването си тя започна да прекарва повече време във фитнеса и осъзна, че цялостната физическа форма е истинската й страст. Официално се оттегли от спорта, след като се състезава в състезанието по гимнастика през 2002 г. на спортния фестивал в Арнолд.

След няколко години подготовка и състезания в малки шоута, тя в крайна сметка се превърна в най-младата победителка в състезанието за фигури на Олимпия само на 25 години. През годините тя натрупа много отличия и продължава да бъде блестящ фар за вдъхновение за фитнес.

Погледнете нейната удивително силна физика в нейния Instagram.

Затворете изскачащия бутон на галерията 1 ОТ 10

Уилкинс държи рекорда за най-много победи в титлата на състезанието IFBB Фигура Олимпия. Вижте също: 10 пъти Емили Ратайковски беше шоустоп в Instagram

Тя спечели бакалавърска степен по уелнес, насърчаване на здравето и предотвратяване на наранявания в университета в Оукланд в Рочестър, Мичиган. Вижте също: 10 пъти Селест Бонин доказа, че е сертифициран шеф на момичета

На шампионата на NPC Team Universe през 2007 г. Уилкинс стана първият състезател, спечелил титли по фитнес и фигура на едно и също събитие на национално ниво. Вижте също: 50-те най-горещи инфлуенсъра за женски фитнес в Instagram през 2018 г.

В момента тя има абонаменти за фитнес за тези, които искат съвети от легендата за културизъм. Вижте също: Нашите 20 любими жени от Вселената на Marvel

Уилкинс е собственик на линията добавки nPower Nutrition. Вижте също: 11 Times Gym Crush Ани Торисдотир беше една от най-добрите жени на Земята

Тя е сертифициран личен треньор на IFPA. Вижте също: 10 пъти Fitness Freak Rosanna Cordoba Floored Instagram

Тя спечели първото си състезание по културизъм през 2003 година. Вижте също: 10 пъти WWE’s Lana Wreacked Havoc on Instagram

През 2011 г. тя държеше заглавията „Фигура Олимпия“ и „Фигура Интернешънъл“. Вижте също: 10 от най-сензационните снимки на Аманда Биск

Като част от подготовката за първото си състезание, тя призова своя приятел, който беше мажоретка от Детройт Пистънс, да съдейства с рутинната й хореография. Вижте също: 10 пъти Fitness Trailblazer Eva Andressa взриви Instagram

Уилкинс беше първата жена, която спечели пет професионални състезания за един сезон. Вижте също: 10 пъти Бру Лукас огъна яростната си физика в Instagram

Слайд на бутона преди Обратно към интрото След това плъзнете бутона

Уилкинс държи рекорда за най-много победи в титлата на състезанието IFBB Фигура Олимпия.

Вижте също: 10 пъти Емили Ратайковски беше шоустоп в Instagram

Тя спечели бакалавърска степен по уелнес, насърчаване на здравето и предотвратяване на наранявания в университета в Оукланд в Рочестър, Мичиган.

Вижте също: 10 пъти Селест Бонин доказа, че е сертифициран шеф на момичета

На шампионата на NPC Team Universe през 2007 г. Уилкинс стана първият състезател, спечелил титли по фитнес и фигура на едно и също събитие на национално ниво.

Вижте също: 50-те най-горещи инфлуенсъра за женски фитнес в Instagram през 2018 г.

В момента тя има абонаменти за фитнес за тези, които искат съвети от легендата за културизъм.

Вижте също: Нашите 20 любими жени от Вселената на Marvel

Уилкинс е собственик на линията добавки nPower Nutrition.

Вижте също: 11 Times Gym Crush Ани Торисдотир беше една от най-добрите жени на Земята

Тя е сертифициран личен треньор на IFPA.

Вижте също: 10 пъти Fitness Freak Rosanna Cordoba Floored Instagram

Тя спечели първото си състезание по културизъм през 2003 година.

Вижте също: 10 пъти WWE’s Lana Wreacked Havoc on Instagram

През 2011 г. тя държеше заглавията „Фигура Олимпия“ и „Фигура Интернешънъл“.

Вижте също: 10 от най-сензационните снимки на Аманда Биск

Вижте също: 10 пъти Fitness Trailblazer Eva Andressa взриви Instagram

Уилкинс беше първата жена, която спечели пет професионални състезания за един сезон.

Вижте също: 10 пъти Бру Лукас огъна яростната си физика в Instagram